Važiuoklės remontas

Susisiekite!

+370 678 46154

Automobilio važiuoklė ir jos komponentai yra tiesiogiai atsakingi už vairavimo komfortą bei jūsų automobilio  saugumą. Važiuoklės komponentai – tarpininkas tarp kėbulo ir nalygumų sutinkamų keliuose. Automobilio važiuoklei tenka labai didelės apkrovos. Važiuoklės sitema susideda iš įvairių svirčių,dar kitaip liaudiškai vadinamų „šakių“, spyruoklių bei amortizatorių. Tik harmoningas ir nepriekaištingas  visų jūsų transporto priemonės važiuoklės komponentų darbas užtikrina automobilio stabilumą kelyje, visapusišką komfortą ir, bei saugumą.

Garantuota kokybė

Mes siūlome konkurencingas kainas, ekonomiškus sprendimus ir darome viską, kad klientams būtų patenkintas paslaugų kokybe. Norime, kad kelyje būtumėte saugūs ir žinotumėte, jog jūsų transporto priemonė yra saugi ir paruošta važiuoti. Atlikdami remonto paslaugas niekada nebandome papildomai uždarbiauti, teikiame  geriausios kokybės paslaugas. Į savo darbus žiūrime labai rimtai ir suprantame, kaip svarbu yra turėti patikimą mechaniką.

Amortizatorių, šakių ir šarnyrų keitimas/restauravimas

Ką daryti su amortizatoriais,  „šakėmis“ ar šarnyrais? Restauruoti, investuoti į brangius originalius ar dėti pigesnius kinietiškus, gal geriau patikrintus  žinomos firmos amortizatorius.  Kokius amortizatorius rinktis dujinius, tepalinius ar hibridinius? Kurias jūsų automobilio važiuoklės komponentus reikės keisti artimiausiu metu?  Tam esame mes, VARIKLIUREMONTAS.NET automobilių remonto ekspertai, mes  jums padėsime atsakyti į visus jums iškilusius  klausimus.

Kurias dalis jūsų automobilio gamintojas leidžia remontuoti, o kurias yra būtina keisti?

Automobilių detalių pasirinkimas  yra išties didelis, taigi pačiam pasirinkti teisingai neturint šioje srityje ilgametės patirties yra lyg loterija kazino. Neretai brangesnės automobilio detalės reiškia gerensnę kokybę, – argi ne taip?  Tačiau dažnai pasitaiko jog detalės pagamintos Kinijoje pasidabina tokiomis abmlemomis kaip „Germany“ ar „German quality“ ir panašiai. Bendradarbiaujame su visais stambiausiais detalių tinklais tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų, taigi detales gauname jau kitą dieną. Jūsų automobilis bus suremontuotas greitai ir kokybiškai. Visiems darbams ir detalėms suteikiame garantijas tokias kokias numato LR įstatymai. Apsilankę pas mus tikrai būsite aptarnaujami maloniai, bet svarbiausia – sąžiningai. Niekuomet neieškojome ir neieškosime vienkartinių klientų. VARIKLIUREMONTAS.NET didžioji dalis klientų yra savo automobilius mylintys pastovūs klientai. Mes įsitikinę, kad ir Jūs būsite pastovus klientas, jei tik apsilankysite pirmą kartą. Rezervuokitės laiką NEMOKAMAI Jūsų automobilio vaziuoklės patikrai dabar ir susigražinkite komfortą ir saugumą kelyje jau rytoj.

Kodėl rinktis verta mus?

SUTEIKIAME GARANTIJĄ UŽ ATLIKTUS DARBUS

PATARIAME IR KONSULTUOJAME

MUMS ĮDOMUS MŪSŲ DARBAS

Susisiekite su mumis!

Svarbiausias dalykas, kurį siūlome savo klientams, yra mūsų partnerystė. Mes elgiamės su kiekviena transporto priemone taip, kaip ji butų mūsų pačių. Mes informuojame savo klientus kiekviename remonto žingsnyje, pateikiame išsamius ir skaidrius paaiškinimus. Niekada nieko nedarysime jūsų transporto priemonei be jūsų sutikimo ir nerekomenduosime nereikalingo remonto.

Mūsų klientų „Google“ atsiliepimai

 • 5 star review  Pirmas mano žinomas servisas, kuriame palikdamas automobilį, nesijaudini, kad kažko neprisuks ar kažką padarys ne taip. Aišku visiems gali būt blogų dienų, tačiau čia dirba atsakingai ir žino, ką daro. Kainos nesikandžioja, tik eilutės reikia palaukti. Nors dėl eilių tai gal ir geriau laukti eilėje nei kai kiti prižada ir nepadaro;) remonto eigoje nuolat viską derina su klientu, viską nuoširdžiai paaiškina, suteikia užtikrintumo jausmą. Šaunuoliai vyrai, aš kaip mergina, džiaugiuosi šio serviso meistro išsamių paaiškinimų ir atliktais darbais mano bmw x5.

  thumb Viktorija Mieliauskaitė
 • 5 star review  Atvykau į servisą su "check engine" lempute, atliko išsamią diagnostiką bei išsamią koncultacija, labai patenkintas aptarnavimu, atsakė į visus mano užduotus klausimus gurkšnojant kavą. Gavau solidžią nuolaidą, esu patenkintas kokybišku darbu ir garantiją! Rekomenduoju jei esi tas, kuris nelinkęs spręsti problemas po 10 kartų.

  thumb matas pocius
 • 5 star review  Metų pradžioje lankiausi UAB Varikliu remontas. Prieš tai tekdavo užsirauti ant sukčiaujančių servisų, o ir suremontuodavo taip, kad kildavo įtarimų, jog "priremontuoja" daugiau nei reikia, už ką susimoki įspūdingas sumas. O varikliuremonte tokių klausimų nekilo. Dabar kaip tik vėl apsilankiau pas juos ir man labai patiko draugiškas, paprastas, nuoširdus ir kultūringas bendravimas. O ir kainos paslaugų kažkaip abejonių nekelia, tiek kiek suprantu automobilių remontuose. 🙂

  thumb Mantas Kerpauskas
 • 5 star review  varikliuremontas.lt automobilius remontuoja profesionaliai. Aptarnavimas superinis. Niekada net nebandė apgaudinėti ar vynioti į vatą. Vieną kartą buvau suabejojęs, ar tikrai remontavo viską, kas buvo prirašyta. Visgi kai parodė suremontuotų mazgų nuotraukas, atsiprašiau, kad drįsau abejoti. Linkiu sėkmės ir visiems rekomenduoju, nuolatos kilus variklio problemoms kreipiuosi i juos.

  thumb Viktoras Bikas
 • 5 star review  Atliko kapitalinį variklio remontą bei pašalino kitus gedimus. Likau maloniai nustebintas.Greitai ir kokybiškai atliko darbus. O kaina kaip kaina, manau nebūna pigiai ir gerai, gali būti tik pigiai ir tam kartui bus gerai tačiau gavau nuolaidą!

  thumb Viktoras Raukys

Kontaktai

A. Juozapavičiaus 7B, Kaunas
Darbo dienomis ... 8.30-17.00
+370 678 46154
info@varikliuremontas.net
Sekite mus