Variklių remontas

Susisiekite!

+370 678 46154

Automobilio variklis – vienas iš svarbiausių transporto priemonės agregatų. Jeigu tinkamai nesirūpinate varikliu, tai tik laiko klausimas kada jis suges. Dėl to, labai svarbu prižiūrėti variklį pagal gamintojo rekomendacijas t.y. laiku keisti alyvą, tinkamo klampumo, taip pat laiku pasikeisti pagrindinius diržus, pakaitinimo ar uždegimo žvakes. Prižiūrint vidaus degimo variklį, galima išvengti rimtų problemų ateityje. Tačiau jeigu jau taip nutiko, kad Jūsų automobilio variklis „negaluoja“, prašosi remonto, reikėtų to neignoruoti ir nedelsiant kreiptis į specialistus. Laiku nepašalinus gedimo, ateityje gali sukelti rimtų rūpesčių. Ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai apžiūrės ir įvertis Jūsų automobilio variklio būklė ir pasiūlys geriausius sprendimus problemai išspręsti

Garantuota kokybė

Mes siūlome konkurencingas kainas, ekonomiškus sprendimus ir darome viską, kad klientams būtų patenkintas paslaugų kokybe. Norime, kad kelyje būtumėte saugūs ir žinotumėte, jog jūsų transporto priemonė yra saugi ir paruošta važiuoti. Atlikdami remonto paslaugas niekada nebandome papildomai uždarbiauti, teikiame  geriausios kokybės paslaugas. Į savo darbus žiūrime labai rimtai ir suprantame, kaip svarbu yra turėti patikimą mechaniką.

Variklio gedimo požymiai

Norint išvengti brangaus variklio remonto, vertėtų atkreipti dėmesį į tai:

Per didelis išmetamųjų dūmų kiekis

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį daugelis žmonių pastebi, jei jo automobilio variklis yra sutrikęs, yra didelis išmetamųjų dūmų kiekis. Atsižvelgiant į dūmų spalvą, kartais galima diagnozuoti problemą. Mėlyni dūmai reiškia – degina alyvą, balti, salsteli dūmai gali būti – deginamas aušinimo skystis, balti, aitrūs dūmai, griaužiantys akis – nesudegęs dyzelinas, o juodi dūmai reiškia: jeigu dyzelinas – trūksta oro, jeigu benzinas – per daug kuro.

Netolygiai dirba ant tuščiosios eigos

Jei atrodo, kad jūsų automobilis netolygiai dirba važiuodamas ar dirbdamas tuščiąja eiga, tai gali būtį dėl tam tikrų variklio problemų. Tačiau tai gali būti paprastas pataisymas, pavyzdžiui, naujų uždegimo žvakių pakeitimas.

Užsidegus „check engine“

Visada nuvykite į remonto dirbtuvę, kai tik įsižiebia patikros variklio lemputė. Kuo anksčiau diagnozuosite problemą, tuo mažesnė tikimybė, kad ji sukels didelę problemą

Triukšmingas variklio darbas

Iš po kapoto sklindantis triukšmas dažnai rodo tepimo sistemos sutrikimus, uždegimo mišinio
problemą.

Užgesta

Jei automobilis staigiai užgęsta važiuojant ar dirbdamas tuščiąja eiga, kuo skubiau vykti į autoservisą. Tai labai pavojinga, nes netikėtai užgesdami, negalite tinkamai valdyti transporto priemonės.

Skysčių nutekėjimai

Jei kada pastebėjote, kad kažkas varva, bėga iš jūsų transporto priemonės, turėtumėte vykti į
autoservisą, kad specialistas nustatytų iš kur ir pasiūlytų galimus problemos sprendimus. Iš jūsų
automobilio niekada niekas neturėtų nutekėti.

Metalo drožlės alyvoje

Pakeitus alyvą, įsitikinkite, kad senoje alyvoje nėra metalo drožlių. Jų buvimas rodo, kad tarp judančių dalių variklio viduje vyksta nepageidaujama trintis, liečiantis metalams. Tai reiškia, kadtepimas yra prastas, o dėl trinties variklio dalys susidėvi labai greitai.

Kainoraštis

Kapitalinis variklio remontasNuo 400€
Pagrindinio diržo keitimasNuo 80€
Uždegimo žvakių keitimasNuo 5€
Pakaitinimo žvakių keitimasNuo 10€
Pavarų dėžės keitimasNuo 100€
Turbinos nuėmimas/ uždėjimasNuo 80€
Cilindrų galvutės remontasNuo 200€
Purkštukų išėmimasNuo 10€
Variklio keitimasNuo 200€
Vožtuvų ReguliavimasNuo 50€
Grandinės keitimasNuo 100€
Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimuNuo 25€
Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliuiNuo 10€

Kodėl rinktis verta mus?

SUTEIKIAME GARANTIJĄ UŽ ATLIKTUS DARBUS

PATARIAME IR KONSULTUOJAME

MUMS ĮDOMUS MŪSŲ DARBAS

Susisiekite su mumis!

Svarbiausias dalykas, kurį siūlome savo klientams, yra mūsų partnerystė. Mes elgiamės su kiekviena transporto priemone taip, kaip ji butų mūsų pačių. Mes informuojame savo klientus kiekviename remonto žingsnyje, pateikiame išsamius ir skaidrius paaiškinimus. Niekada nieko nedarysime jūsų transporto priemonei be jūsų sutikimo ir nerekomenduosime nereikalingo remonto.

Mūsų klientų „Google“ atsiliepimai

 • 5 star review  Pirmas mano žinomas servisas, kuriame palikdamas automobilį, nesijaudini, kad kažko neprisuks ar kažką padarys ne taip. Aišku visiems gali būt blogų dienų, tačiau čia dirba atsakingai ir žino, ką daro. Kainos nesikandžioja, tik eilutės reikia palaukti. Nors dėl eilių tai gal ir geriau laukti eilėje nei kai kiti prižada ir nepadaro;) remonto eigoje nuolat viską derina su klientu, viską nuoširdžiai paaiškina, suteikia užtikrintumo jausmą. Šaunuoliai vyrai, aš kaip mergina, džiaugiuosi šio serviso meistro išsamių paaiškinimų ir atliktais darbais mano bmw x5.

  thumb Viktorija Mieliauskaitė
 • 5 star review  Atvykau į servisą su "check engine" lempute, atliko išsamią diagnostiką bei išsamią koncultacija, labai patenkintas aptarnavimu, atsakė į visus mano užduotus klausimus gurkšnojant kavą. Gavau solidžią nuolaidą, esu patenkintas kokybišku darbu ir garantiją! Rekomenduoju jei esi tas, kuris nelinkęs spręsti problemas po 10 kartų.

  thumb matas pocius
 • 5 star review  Metų pradžioje lankiausi UAB Varikliu remontas. Prieš tai tekdavo užsirauti ant sukčiaujančių servisų, o ir suremontuodavo taip, kad kildavo įtarimų, jog "priremontuoja" daugiau nei reikia, už ką susimoki įspūdingas sumas. O varikliuremonte tokių klausimų nekilo. Dabar kaip tik vėl apsilankiau pas juos ir man labai patiko draugiškas, paprastas, nuoširdus ir kultūringas bendravimas. O ir kainos paslaugų kažkaip abejonių nekelia, tiek kiek suprantu automobilių remontuose. 🙂

  thumb Mantas Kerpauskas
 • 5 star review  varikliuremontas.lt automobilius remontuoja profesionaliai. Aptarnavimas superinis. Niekada net nebandė apgaudinėti ar vynioti į vatą. Vieną kartą buvau suabejojęs, ar tikrai remontavo viską, kas buvo prirašyta. Visgi kai parodė suremontuotų mazgų nuotraukas, atsiprašiau, kad drįsau abejoti. Linkiu sėkmės ir visiems rekomenduoju, nuolatos kilus variklio problemoms kreipiuosi i juos.

  thumb Viktoras Bikas
 • 5 star review  Atliko kapitalinį variklio remontą bei pašalino kitus gedimus. Likau maloniai nustebintas.Greitai ir kokybiškai atliko darbus. O kaina kaip kaina, manau nebūna pigiai ir gerai, gali būti tik pigiai ir tam kartui bus gerai tačiau gavau nuolaidą!

  thumb Viktoras Raukys

Kontaktai

A. Juozapavičiaus 7B, Kaunas
Darbo dienomis ... 8.30-17.00
+370 678 46154
info@varikliuremontas.net
Sekite mus