Turbinų remontas

Susisiekite!

+370 678 46154

Dyzelinio automobilio išmetamosios dujos sukuria oro slėgį turbinoje. Išmetamosios dujos išsuka sparnuotę, o sparnuotė besisukdama savo ašimi išsuka kitą sparnuotę – taip yra sukuriamas oro slėgis matuojamas barais (bar). Iš pažiūros atrodo viskas paprasta, bet turbinų yra daugybė ir įvairių tipų, visos jautrios ir unikalios. Priklausomai nuo modelio, turbina gali pasiekti nuo 50 iki 200 tūkstančių apsisukimų per minutę, o automobilio įsibėgėjimo metu, nuo 2000 apsukų oro srautas tampa ypatingai didelis.

Garantuota kokybė

Mes siūlome konkurencingas kainas, ekonomiškus sprendimus ir darome viską, kad klientams būtų patenkintas paslaugų kokybe. Norime, kad kelyje būtumėte saugūs ir žinotumėte, jog jūsų transporto priemonė yra saugi ir paruošta važiuoti. Atlikdami remonto paslaugas niekada nebandome papildomai uždarbiauti, teikiame  geriausios kokybės paslaugas. Į savo darbus žiūrime labai rimtai ir suprantame, kaip svarbu yra turėti patikimą mechaniką.

Ar mano turbina sugedusi?

Sugedusios turbinos simptomai:

Kas sukelia turbinų gedimus?

Turbinos gedimų priežastys:

Netinkama alyva

Netinkama variklio alyva – jūsų turbinai reikalinga alyva, kad ji tinkamai veiktų. Variklyje dėl alyvos trūkumo, netinkamos rūšies arba prastos kokybės alyvos gali kauptis anglies nuosėdos ir teršalai, kurie gali padaryti didelę žalą Jūsų turbinai.

Susidėvėjusios sandarumo dalys​

Susidėvėjusios dalys, kurios atsakingos už sandarumą, gali leisti alyvai tekėti į išmetimo sistemą, ko pasekoje turbina dirba sunkiau.

Vairavimo įpročiai

Nors turbinos yra gaminamos tarnauti visą transporto priemonės eksploatavimo laikotarpį, ilgainiui jos gali nusidėvėti. Šį nusidevėjimą gali lemti sumontuotos turbinos kokybė arba Jūsų vairavimo įpročiai.

Kodėl rinktis verta mus?

SUTEIKIAME GARANTIJĄ UŽ ATLIKTUS DARBUS

PATARIAME IR KONSULTUOJAME

MUMS ĮDOMUS MŪSŲ DARBAS

Susisiekite su mumis!

Svarbiausias dalykas, kurį siūlome savo klientams, yra mūsų partnerystė. Mes elgiamės su kiekviena transporto priemone taip, kaip ji butų mūsų pačių. Mes informuojame savo klientus kiekviename remonto žingsnyje, pateikiame išsamius ir skaidrius paaiškinimus. Niekada nieko nedarysime jūsų transporto priemonei be jūsų sutikimo ir nerekomenduosime nereikalingo remonto.

Mūsų klientų „Google“ atsiliepimai

 • 5 star review  Atvykau į servisą su "check engine" lempute, atliko išsamią diagnostiką bei išsamią koncultacija, labai patenkintas aptarnavimu, atsakė į visus mano užduotus klausimus gurkšnojant kavą. Gavau solidžią nuolaidą, esu patenkintas kokybišku darbu ir garantiją! Rekomenduoju jei esi tas, kuris nelinkęs spręsti problemas po 10 kartų.

  thumb matas pocius
 • 5 star review  Atliko kapitalinį variklio remontą bei pašalino kitus gedimus. Likau maloniai nustebintas.Greitai ir kokybiškai atliko darbus. O kaina kaip kaina, manau nebūna pigiai ir gerai, gali būti tik pigiai ir tam kartui bus gerai tačiau gavau nuolaidą!

  thumb Viktoras Raukys
 • 5 star review  Metų pradžioje lankiausi UAB Varikliu remontas. Prieš tai tekdavo užsirauti ant sukčiaujančių servisų, o ir suremontuodavo taip, kad kildavo įtarimų, jog "priremontuoja" daugiau nei reikia, už ką susimoki įspūdingas sumas. O varikliuremonte tokių klausimų nekilo. Dabar kaip tik vėl apsilankiau pas juos ir man labai patiko draugiškas, paprastas, nuoširdus ir kultūringas bendravimas. O ir kainos paslaugų kažkaip abejonių nekelia, tiek kiek suprantu automobilių remontuose. 🙂

  thumb Mantas Kerpauskas
 • 5 star review  Pirmas mano žinomas servisas, kuriame palikdamas automobilį, nesijaudini, kad kažko neprisuks ar kažką padarys ne taip. Aišku visiems gali būt blogų dienų, tačiau čia dirba atsakingai ir žino, ką daro. Kainos nesikandžioja, tik eilutės reikia palaukti. Nors dėl eilių tai gal ir geriau laukti eilėje nei kai kiti prižada ir nepadaro;) remonto eigoje nuolat viską derina su klientu, viską nuoširdžiai paaiškina, suteikia užtikrintumo jausmą. Šaunuoliai vyrai, aš kaip mergina, džiaugiuosi šio serviso meistro išsamių paaiškinimų ir atliktais darbais mano bmw x5.

  thumb Viktorija Mieliauskaitė
 • 5 star review  varikliuremontas.lt automobilius remontuoja profesionaliai. Aptarnavimas superinis. Niekada net nebandė apgaudinėti ar vynioti į vatą. Vieną kartą buvau suabejojęs, ar tikrai remontavo viską, kas buvo prirašyta. Visgi kai parodė suremontuotų mazgų nuotraukas, atsiprašiau, kad drįsau abejoti. Linkiu sėkmės ir visiems rekomenduoju, nuolatos kilus variklio problemoms kreipiuosi i juos.

  thumb Viktoras Bikas

Kontaktai

A. Juozapavičiaus 7B, Kaunas
Darbo dienomis ... 8.30-17.00
Sekite mus