Kuro sistemų remontas

Susisiekite!

+370 678 46154

Nuo kuro sistemos veikimo priklauso Jūsų automobilio eksploatacijos kokybė. Netinkamas kuro mišinys gali sukelti rimtus variklio gedimus ir tokiu atveju, nebebus galimybės išsiversti be kapitalinio variklio remonto.

Garantuota kokybė

Mes siūlome konkurencingas kainas, ekonomiškus sprendimus ir darome viską, kad klientams būtų patenkintas paslaugų kokybe. Norime, kad kelyje būtumėte saugūs ir žinotumėte, jog jūsų transporto priemonė yra saugi ir paruošta važiuoti. Atlikdami remonto paslaugas niekada nebandome papildomai uždarbiauti, teikiame  geriausios kokybės paslaugas. Į savo darbus žiūrime labai rimtai ir suprantame, kaip svarbu yra turėti patikimą mechaniką.

Kuro siurblio keitimas

Kuro siurblys yra viena iš svarbiausių jūsų transporto priemonės dalių. Kuro siurblio pagrindinė funkcija – nukreipti degalai iš bako į variklį. Sugedęs kuro siurblys sutrigdys jūsų variklio darbą, netinkamai tiekdamas jam reikalingą kurą. Jei pastebėsite, kad jūsų kuro siurblys blogai pasitarnavo, turėtumėte kuo greičiau jį pakeisti, kitaip galite atsidurti kelio pakraštyje.

Purkštukų remontas / keitimas

Jei jaučiate pajaučiate prastą variklio darbą, padidėjusias kuro sąnaudas, mažesnę variklio galią, pastebite, kad išmetimas išskiria nesudegusį kurą, didelė tikimybė, kad laikas pakeisti purkštukus. Pagrindinė purkštukų funkcija yra teikti tinkamą degalų ir deguonies mišinį varikliui. Sugedus kuro purkštukam, nebus teikiamas tinkamas mišinys.

Dyzelinių purkštukų patikra

Pilnai automatiniu testavimo stendu tikriname visų rūšių lengvųjų automobilių purkštukus. Testavimo metu tikrinami šie purkštuko parametrai:
Elektrinės dalies tikrinimas;
Antgalio sandarumas;
Grįžtamo kuro sandarumas;
Antgalio atsidarymas ties reikiamu slėgiu (iki 2500Bar);
Išpurškiamo kuro kiekis matavimas (5 lygių);
Purkštuko kodavimas.

Slėgio reguliatoriaus keitimas

Slėgio reguliatorius yra kuro sistemos komponentas, kuris randasi visuose vidaus degimo varikliuose. Tai yra transporto priemonės kuro sistemos sudedamoji dalis ir yra atsakingas už degalų, tekančių per sistemą, slėgį. Kadangi kuro slėgio reguliatorius atlieka ypatingai svarbų vaidmenį paskirstant degalus varikliui, bet kokie su komponentu susiję gedimai gali sukelti didelių problemų.

Kainoraštis

Kuro sistemos remontasNuo 50€
Kuro siurblio nuėmimas / uždėjimasNuo 60€
Purkštukų nuėmimasNuo 10€
Purkštukų nuėmimas (kai neišsiima)Nuo 30€
Slėgio reguliatoriaus keitimasNuo 20€

Kodėl rinktis verta mus?

SUTEIKIAME GARANTIJĄ UŽ ATLIKTUS DARBUS

PATARIAME IR KONSULTUOJAME

MUMS ĮDOMUS MŪSŲ DARBAS

Susisiekite su mumis!

Svarbiausias dalykas, kurį siūlome savo klientams, yra mūsų partnerystė. Mes elgiamės su kiekviena transporto priemone taip, kaip ji butų mūsų pačių. Mes informuojame savo klientus kiekviename remonto žingsnyje, pateikiame išsamius ir skaidrius paaiškinimus. Niekada nieko nedarysime jūsų transporto priemonei be jūsų sutikimo ir nerekomenduosime nereikalingo remonto.

Mūsų klientų „Google“ atsiliepimai

 • 5 star review  Atvykau į servisą su "check engine" lempute, atliko išsamią diagnostiką bei išsamią koncultacija, labai patenkintas aptarnavimu, atsakė į visus mano užduotus klausimus gurkšnojant kavą. Gavau solidžią nuolaidą, esu patenkintas kokybišku darbu ir garantiją! Rekomenduoju jei esi tas, kuris nelinkęs spręsti problemas po 10 kartų.

  thumb matas pocius
 • 5 star review  varikliuremontas.lt automobilius remontuoja profesionaliai. Aptarnavimas superinis. Niekada net nebandė apgaudinėti ar vynioti į vatą. Vieną kartą buvau suabejojęs, ar tikrai remontavo viską, kas buvo prirašyta. Visgi kai parodė suremontuotų mazgų nuotraukas, atsiprašiau, kad drįsau abejoti. Linkiu sėkmės ir visiems rekomenduoju, nuolatos kilus variklio problemoms kreipiuosi i juos.

  thumb Viktoras Bikas
 • 5 star review  Atliko kapitalinį variklio remontą bei pašalino kitus gedimus. Likau maloniai nustebintas.Greitai ir kokybiškai atliko darbus. O kaina kaip kaina, manau nebūna pigiai ir gerai, gali būti tik pigiai ir tam kartui bus gerai tačiau gavau nuolaidą!

  thumb Viktoras Raukys
 • 5 star review  Metų pradžioje lankiausi UAB Varikliu remontas. Prieš tai tekdavo užsirauti ant sukčiaujančių servisų, o ir suremontuodavo taip, kad kildavo įtarimų, jog "priremontuoja" daugiau nei reikia, už ką susimoki įspūdingas sumas. O varikliuremonte tokių klausimų nekilo. Dabar kaip tik vėl apsilankiau pas juos ir man labai patiko draugiškas, paprastas, nuoširdus ir kultūringas bendravimas. O ir kainos paslaugų kažkaip abejonių nekelia, tiek kiek suprantu automobilių remontuose. 🙂

  thumb Mantas Kerpauskas
 • 5 star review  Pirmas mano žinomas servisas, kuriame palikdamas automobilį, nesijaudini, kad kažko neprisuks ar kažką padarys ne taip. Aišku visiems gali būt blogų dienų, tačiau čia dirba atsakingai ir žino, ką daro. Kainos nesikandžioja, tik eilutės reikia palaukti. Nors dėl eilių tai gal ir geriau laukti eilėje nei kai kiti prižada ir nepadaro;) remonto eigoje nuolat viską derina su klientu, viską nuoširdžiai paaiškina, suteikia užtikrintumo jausmą. Šaunuoliai vyrai, aš kaip mergina, džiaugiuosi šio serviso meistro išsamių paaiškinimų ir atliktais darbais mano bmw x5.

  thumb Viktorija Mieliauskaitė

Kontaktai

A. Juozapavičiaus 7B, Kaunas
Darbo dienomis ... 8.30-17.00
Sekite mus