Aušinimo sistemų remontas

Susisiekite!

+370 678 46154

Jeigu automobilio aušinimo sistema nesugeba atvėsinti variklio, jūsų transporto priemonė negali tinkamai veikti. Variklio temperatūra tampa per aukšta, o dėl netinkamos temperatūros variklis negali atlikti savo pagrindinių funkcijų. Aušinimo sistemos sutrikimai gali sukelti daug problemų, kurios gali daryti blogą įtaką jūsų automobiliui, įskaitant perkaitimą, skysčių nutekėjimą ir kai kuriais atvejais visišką variklio „mirtį“.

Garantuota kokybė

Mes siūlome konkurencingas kainas, ekonomiškus sprendimus ir darome viską, kad klientams būtų patenkintas paslaugų kokybe. Norime, kad kelyje būtumėte saugūs ir žinotumėte, jog jūsų transporto priemonė yra saugi ir paruošta važiuoti. Atlikdami remonto paslaugas niekada nebandome papildomai uždarbiauti, teikiame  geriausios kokybės paslaugas. Į savo darbus žiūrime labai rimtai ir suprantame, kaip svarbu yra turėti patikimą mechaniką.

Antifrizo keitimas

Jei pastebėjote jog nepakeitus savo vairavimo įpročių kuro sąnaudos padidėjo, gali būti, kad variklis turi gedimų. Mūsų remonto specialistai atliks variklio diagnostiką, išsiaiškins problemą ir pateiks visus galimus remonto variantus.

Ventiliatoriaus remontas

Jūsų aušinimo sistemos ventiliatorius yra atsakingas už oro keliavimą po visą radiatorių ir variklio karščio išleidimą į aplinkinį orą. Jei jūsų ventiliatorius sugenda ar nebeveikia, variklis gali greitai perkaisti ir sukelti rimtų problemų. Mes apžiūrėsime jūsų ventiliatorių ir įsitikinsime ar viskas veikia tinkamai.

Termostato remontas

Jei pastebėjote jog nepakeitus savo vairavimo įpročių kuro sąnaudos padidėjo, gali būti, kad variklis turi gedimų. Mūsų remonto specialistai atliks variklio diagnostiką, išsiaiškins problemą ir pateiks visus galimus remonto variantus.

Kainoraštis

Vandens pompos keitimasNuo 35€
Termostato keitimasNuo 35€
Aušinimo skysčio keitimasNuo 55€
Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymasNuo 6€
Radiatoriaus keitimasNuo 35€

Kodėl rinktis verta mus?

SUTEIKIAME GARANTIJĄ UŽ ATLIKTUS DARBUS

PATARIAME IR KONSULTUOJAME

MUMS ĮDOMUS MŪSŲ DARBAS

Susisiekite su mumis!

Svarbiausias dalykas, kurį siūlome savo klientams, yra mūsų partnerystė. Mes elgiamės su kiekviena transporto priemone taip, kaip ji butų mūsų pačių. Mes informuojame savo klientus kiekviename remonto žingsnyje, pateikiame išsamius ir skaidrius paaiškinimus. Niekada nieko nedarysime jūsų transporto priemonei be jūsų sutikimo ir nerekomenduosime nereikalingo remonto.

Mūsų klientų „Google“ atsiliepimai

 • 5 star review  Metų pradžioje lankiausi UAB Varikliu remontas. Prieš tai tekdavo užsirauti ant sukčiaujančių servisų, o ir suremontuodavo taip, kad kildavo įtarimų, jog "priremontuoja" daugiau nei reikia, už ką susimoki įspūdingas sumas. O varikliuremonte tokių klausimų nekilo. Dabar kaip tik vėl apsilankiau pas juos ir man labai patiko draugiškas, paprastas, nuoširdus ir kultūringas bendravimas. O ir kainos paslaugų kažkaip abejonių nekelia, tiek kiek suprantu automobilių remontuose. 🙂

  thumb Mantas Kerpauskas
 • 5 star review  Atvykau į servisą su "check engine" lempute, atliko išsamią diagnostiką bei išsamią koncultacija, labai patenkintas aptarnavimu, atsakė į visus mano užduotus klausimus gurkšnojant kavą. Gavau solidžią nuolaidą, esu patenkintas kokybišku darbu ir garantiją! Rekomenduoju jei esi tas, kuris nelinkęs spręsti problemas po 10 kartų.

  thumb matas pocius
 • 5 star review  Atliko kapitalinį variklio remontą bei pašalino kitus gedimus. Likau maloniai nustebintas.Greitai ir kokybiškai atliko darbus. O kaina kaip kaina, manau nebūna pigiai ir gerai, gali būti tik pigiai ir tam kartui bus gerai tačiau gavau nuolaidą!

  thumb Viktoras Raukys
 • 5 star review  Pirmas mano žinomas servisas, kuriame palikdamas automobilį, nesijaudini, kad kažko neprisuks ar kažką padarys ne taip. Aišku visiems gali būt blogų dienų, tačiau čia dirba atsakingai ir žino, ką daro. Kainos nesikandžioja, tik eilutės reikia palaukti. Nors dėl eilių tai gal ir geriau laukti eilėje nei kai kiti prižada ir nepadaro;) remonto eigoje nuolat viską derina su klientu, viską nuoširdžiai paaiškina, suteikia užtikrintumo jausmą. Šaunuoliai vyrai, aš kaip mergina, džiaugiuosi šio serviso meistro išsamių paaiškinimų ir atliktais darbais mano bmw x5.

  thumb Viktorija Mieliauskaitė
 • 5 star review  varikliuremontas.lt automobilius remontuoja profesionaliai. Aptarnavimas superinis. Niekada net nebandė apgaudinėti ar vynioti į vatą. Vieną kartą buvau suabejojęs, ar tikrai remontavo viską, kas buvo prirašyta. Visgi kai parodė suremontuotų mazgų nuotraukas, atsiprašiau, kad drįsau abejoti. Linkiu sėkmės ir visiems rekomenduoju, nuolatos kilus variklio problemoms kreipiuosi i juos.

  thumb Viktoras Bikas

Kontaktai

A. Juozapavičiaus 7B, Kaunas
Darbo dienomis ... 8.30-17.00
Sekite mus